Завдання ІІІ (міського) етапу учнівської олімпіади
з веб-дизайну 2008 року

Створити сайт:

11 клас: «Скарби та старожитності України». Сайт повинен складатися з головної сторінки та 4 додаткових сторінок (музеї старожитностей, історичних коштовностей, рукописів та стародруків, замки, фортеці, палаци та садово-паркові комплекси; дослідники-колекціонери та відомі колекціонери-меценати, нумізматика, антикваріат, унікальність колекцій музеїв-заповідників народної культури; міста-музеї, туристичні маршрути та віртуальні екскурсії тощо).

10 клас: «Археологія в Україні». Сайт повинен складатися з головної сторінки та 3 додаткових сторінок (історико-археологічні заповідники, краєзнавчі музеї; археологічні пам'ятки первісного суспільства, трипільської культури, скифів, Київської Русі, феномену українського козацтва до сучасних експонатів 20 ст; археологічні, етнографічні збірки, колекції, знахідки «чорної» археології; археолог – це професія чи покликання, археологічні гуртки для юнацтва тощо).

9 клас: «Історія Києва». Сайт повинен складатися з головної сторінки та 2 додаткових сторінок (історичні та краєзнавчі музеї Києва; історична топографія та визначні місця; пам'ятки архітектури та садово-паркового мистецтва, збережені та втрачені в минулому або сучасною розбудовою міста, історичні монументи та сучасні об’єкти скульптури і ландшафтного дизайну, історичні герби Києва, топоніміка історичних назв, туристичні маршрути та віртуальні екскурсії тощо).

8 клас: «Віртуальний музей художньої творчості дітей та юнацтва». Сайт повинен складатися з головної сторінки та 1 додаткової сторінки (традиційні види художньої творчості та ремесел; фотографія, моделювання, дизайн та використання комп'ютерного дизайну в творчості; конкурси, олімпіади, галереї творчих робіт, форуми тощо).


Естетичні вимоги до дизайну сайту:

Технічні вимоги до сайту: