Вказівки щодо використання
Менеджера програм

Цей опис подано у зв'язку з недоцільністю надання прав системного адміністратора (навіть на короткий час) i проведення практичної роботи щодо встановлення програмного забезпечення.

  1. Запустіть на виконання Менеджер програм. У полі пошуку (у верхньому правому куті програмного вікна) наберіть назву програмного забезпечення (у поданому прикладі kde-full) і дочекайтеся відображення результатів пошуку.
  2. Клацніть по рядку, що містить назву ПЗ для отримання вкладки з описом ПЗ (вибраною мовою системи або англійською у разі відсутності перекладу). Якщо ПЗ ще не встановлено, правий край вікна міститиме клавішу Встановити. Інакше на цьому місці буде клавіша Вилучити.
  3. Клацніть по клавіші для встановлення ПЗ. У вікні, що з'явиться, наберіть пароль адміністратора (root) для підтверження бажання встановити вибране ПЗ і натисніть клавішу Гаразд.
  4. Знизу програмного вікна Менеджера програм буде відображено процес завантаження.
  5. Описані дії можна виконати щодо інших програм до завершення процесу завантаження, формуючи чергу на завантаження. Клацнувши по запису, що вказує кількість поточних дій (у нижньому лівому куті програмного вікна), отримаємо детальнішу інформацію щодо черги й процесу завантаження (нижче подано зображення для kde-full, texlive і teхlive-full).
  6. Після завантаження програми її буде вилучено з переліку Менеджера програм, який почне завантаження наступної за списком програми.
  7. Завершіть роботу Менеджера програм і при потребі оновіть систему за допомогою Менеджера оновлень.