У зв'язку з можливим відключеннями електропостачання у приміщенні, де встановлено сервер сайту kievoit.ippo.kubg.edu.ua, радимо цей порядок і всі цитовані у ньому документи завантажити на ПК учасника. Якщо є можливість забезпечити безперебійність електричного живлення ПК і додатковий мобільний Інтернет для ПК учасника на час виконання завдання, краще це зробити.

Лист Національного центру "Мала академія наук України" від 08.01.2024 № 1.2/1.5-08 "Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій у 2023/2024 навчальному році" містить такі положення: "Олімпіаду доцільно проводити на комп'ютерах із операційними системами MS Windows 10, MS Windows 11... Завдання олімпіади розраховані на виконання у середовищі Office 365 (інстальований на ПК)... В разі неможливості проведення олімпіади в очній формі регіональний оргкомітет прописує для учасників правила дотримання вимог академічної доброчесності та технічні дії їх забезпечення".

Порядок проведення ІІІ (міського) етапу
учнівської олімпіади з інформаційних технологій у номінації "Офісні технології"
у місті Києві у 2024 році

Невід'ємною частиною даного Порядку проведення є Умови забезпечення дотримання принципу академічної доброчесності при проведення інтелектуальних змагання у дистанційному форматі.

Для участі у відбірково-тренувальних зборах запрошують:

Відбірково-тренувальні збори команди міста Києва до IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій проводять таким чином:

Склад команди на IV етап олімпіади (3 учасники у 2024 році) формують таким чином (пріоритетність — у порядку перерахування):

Підведення підсумків відбірково-тренувальних зборів — одразу після завершення апеляції останнього туру, яку проводять за допомогою електронного листування протягом двох діб після опублікування результатів.